ساخت کلیپ و فیلم کوتاه تبلیغاتی

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

علاوه بر عکاسی تبلیغاتی ساخت ویدیو و فیلم کوتاه یکی از بهترین روش های تبلیغات و معرفی محصولات و خدمات مختلف است. سازنده ی این نوع از فیلم های تبلیغاتی به مشاغل و متخصصان مختلف کمک می کنند تا به راحتی فیلم های تبلیغاتی هدفمندی را برای معرفی انواع محصول، خدمات و رویدادها ایجاد و ارائه نمایند. از این رو فیلم های تبلیغاتی متحرک باید با کیفیت بالا، ایده هایی متفاوت و خلاقانه و جذابیت بیشتر در بازار عرضه شوند تا مشتریان هدفمند بیشتری را جذب نمایند. در ادامه با آتلیه مدرن همراه باشید تا از گام های موثر برای ایجاد یک فیلم تبلیغاتی مطلع شوید. 

 

 

فیلم تبلیغاتی چه ویژگی هایی دارد؟

 

همان طور که در بالا اشاره شد، یک فیلم تبلیغاتی محصولات و خدمات شما را به مشتریان معرفی می کند. فیلم های تبلیغاتی برای ارتقاء مشاغل و محصولات یا خدمات آن طراحی شده اند و تجارت شما را با نوآوری مثبت به تصویر می کشند تا مردم از محصولات و خدمات شما خرید کنند. این نوع از فیلم ها حداکثر 10 الی 15 دقیقه بیشتر طول نمی کشند و کیفیت آنها به قدری است که هر چقدر بیشتر آن را تماشا می کنید، بیشتر از آن لذت خواهید برد.

 

در ادامه به گام های موثر در ساخت یک فیلم تبلیغاتی موثر اشاره شده است.

 

گام های ساخت یک فیلم های تبلیغاتی موثر

 

برای ایجاد یک فیلم تبلیغاتی موثر و هدفمند باید به نکات و ایده های ارائه شده در ادامه ی مطلب توجه نمایید:

 

گام اول برای ساخت یک فیلم های تبلیغاتی موثر

 

یکی از گام های موثر در ایجاد فیلم تبلیغاتی، سرمایه گذاری بر سیستم مدیریت مشتری است. به این معنی که بانک های اطلاعاتی آنلاین یا درون فروشگاهی شما باید مشتریان، خریدهای آنها، پیشنهادات و سایر موارد برگزیده را پیگیری کنند. قبل از شروع هرگونه تبلیغی، باید هدف خود را در اولویت قرار دهید تا مشتریانی را که احتمالاً براساس این تنظیمات خریداری می کنند را در نظر بگیرید.

 

 

گام دوم برای ساخت یک فیلم های تبلیغاتی موثر

 

ایده های خلاقانه یکی دیگر از گام های ایجاد یک فیلم تبلیغاتی موثر و محبوب است. یکی از این ایده های خلاقانه در نظر گرفتن درصدی تخفیف برای خرید محصولات و خدمات است. این کار مشتریان را ترغیب به خرید مقادیر بیشتری از محصولات می کند. در ادامه به برخی دیگر از تبلیغات فروش احتمالی اشاره شده است:


در صورتیکه محصولی با قیمت مناسب تولید می کنید برای ترغیب مردم نسبت به خرید آن، هدیه رایگان در نظر بگیرید و آنها را ترغیب به خرید کنید. این موضوع را در نظر داشته باشید که در اوج فیلم باید از تخفیف رونمایی کنید.
محبوب ترین محصولات خود را با کالاهای کم فروش تر بسته بندی کنید و تخفیفی را برای آن در نظر بگیرید. مشاغل مبتنی بر خدمات می توانند با انجام مشاوره های رایگان، مشتریان جدیدی را جذب کنند. برگزاری مسابقه یکی دیگر از روش های خلاقانه برای ایجاد یک فیلم تبلیغاتی موثر به شمار می رود.

 

 

گام سوم برای ساخت یک فیلم های تبلیغاتی موثر

 

یکی دیگر از روش های ایجاد یک کلیپ تبلیغاتی جذاب، در نظر گرفتن اهداف بازاریابی و تعداد مشتریان هدفمندی است که قصد رسیدن به آن را دارید. این کار به برنامه ریزی، اندازه کمپین بازاریابی و لوازم و ایده ی مناسب برای ایجاد یک کلیپ تبلیغاتی کمک خواهد کرد.

 

گام چهارم برای ساخت یک فیلم های تبلیغاتی موثر

 

پیام خود را برای بازاریابی تبلیغاتی خود مشخص کرده و در راستای آن به ساخت فیلم تبلیغاتی خود بپردازید. همچنین با کمک گرفتن از طراحان گرافیک حرفه ای، صدا گذاران، عکاسان، نویسندگان، فیلم برداران و مدل ها نیز می توانید به مشتریان بیشتری دست یابید و موفقیت بیشتری داشته باشید.

 

همکاران ما در آتلیه مدرن، به تمامی کسب  وکار های مختلف با  ارائه ی ایده های جذاب، خلاقانه و جدید کمک می کند تا ویدیو کلیپ های هدفمند و موثری را برای محصولات و خدمات خود ایجاد و از این طریق به مشتریان بیشتری دست یابند.

 

 

 

تيم مجرب آتليه مدرن با بيش از 12 سال سابقه كار در زمينه‌ي عكاسي تخصصي مراسم عروسي، مدلينگ، تبليغاتي و صنعتي آماده‌ي ارائه خدمات و مشاوره به شما عزيزان در تمامي زمينه هاي عكسبرداري و فيلمرداري حرفه اي مي باشد. از اين رو در صورت هرگونه سوال، انتقاد يا پيشنهاد لطفا با شماره 03132330050 يا 09131115292 تماس حاصل فرماييد.