ژست مناسب برای عکاسی بارداری

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال
 

بارداری یکی از مهیج ترین و در عین حال زیباترین دوران برای خانم هاست كه در طول این دوران خانم ها حس های مختلفی را تجربه می کنند. این دوران با تمام سختی ها و مشقت هایی که به همراه دارد اما با شیرینی وجود یک نوزاد در درون انسان به انرژي بخش ترين و خاطره انگيزترين روزهاي زندگي تبديل مي شود. بیشتر خانم ها برای به یادگار ماندن این دوران زیبا عکس های مختلفی می گیرند و با ژست هاي متفاوت عكس ها را متنوع تر مي سازند، تا خاطرات این لحظات شیرین را به فراموشی نسپارند. با آتلیه مدرن همراه باشید تا شما را با چندین راهکار برای گرفتن عکاسی بارداری آشنا کنیم.

 

 

عکاسی بارداری

 

معمولا خانم ها در طول دوران 7 تا 9 ماهگی به علت بزرگ بودن شکم و جلوه ی بیشتر آن برای گرفتن عکس، به آتلیه مراجعه می کنند. عکس های خانم های باردار باید تا حد امکان ساده و بدون حرکات سخت باشد؛ چرا که مشکلی برای نوزاد و مادر ایجاد نشود. این مورد از جمله کارهایی است که عکاسان آتلیه مدرن خود را ملزم به رعایت کردن آن می دانند. از جمله چندین راهکار ساده می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 

 

  • تمرکز روی شکم

 

برای تمرکز بیشتر بر روی شکم، باید از دستان مادر به صورت یک دست در بالا و یک دست در زیر شکم، یا هر دو دست در قسمت پايين يا بالاي شكم قرار گيرند. اين روش عكاسي يكي از طبيعي ترين و زيباترين مدل هاي عكاسي مي باشد.

 

 

 

  • يك زانو به بيرون

 

تكنيك يك زانو به بيرون نيز مي تواند يكي از ژست هاي زيباي عكاسي براي خانم هاي باردار باشد. اين امر مخصوصا در زمان هايي كه لباس ماكسي بلند پوشيده باشيد بسيار زيباتر خواهد شد. در اين تكنيك زانوي بيروني بايد به دوربين نزديك باشد تا عكس زيبا تر و طبيعي تر به نظر برسد.

 

 

 

  • نيمرخ

تكنيك نيمرخ معمولا به اين شكل است كه خانم باردار در حالت ايستاده قرار مي گيرد و شكم اش در زاويه 45 درجه اي دوربين قرار مي گيرد. اين تكنيك حالت مادرانه را بيشتر و برجسته تر به نمايش مي گذارد.

 

 

  • عكس گرفتن با همسر، فرزندان ديگر

 

در تكنيك گرفتن عكس با ديگران بهتر است اطراف شكم مادر را احاطه كنيد و حالت هاي مختلفي را براي عكسي طبيعي تر و زيباتر امتحان كنيد. در اين نوع تكنيك كودكان معمولا حركات طبيعي و زيبايي نظير بوسيدن شكم، هيجان زده شدن و... انجام مي دهند كه به زيباتر شدن هر چه بيشتر عكس كمك مي كند.
در صورتي كه با همسر خود عكس مي اندازيد، بهتر است او با شكم شما ارتباط برقرار كند و با صحبت كردن، دست كشيدن روي شكم يا روي زانو نشستن و بوسيدن شكم، عكس ها حالت طبيعي تري به خود می گیرند.

 

 

  • نشان دادن عكس ها به افراد در طول عكس گرفتن 

 

در صورتی که عکاس دوران بارداری هستید؛ براي احساس رضايت و اعتماد به نفس بيشتر مشتري، سعي كنيد در طول مدت عكاسي عكس ها را به آنها نشان دهيد تا آنها از ايرادات احتمالي خود در عكس مطلع شده و آن را بر طرف نمايند.

 

  • عكس با لوازم و تجهيزات نوزاد

 

يكي ديگر از تكنيك هاي عكس گرفتن، عكس با لوازم نوزاد همچون لباس، كفش، عروسك و ... براي زيباتر كردن و جذاب تر كردن عكس مي باشد.

 

 

برای انتخاب آتلیه مناسب عکاسی بارداری چه نکاتی را در نظر بگیریم؟

 

انتخاب آتلیه مناسب برای گرفتن عکس های با کیفیت و ژست های زیبا بسیار موثر است. برای انتخاب آتلیه حرفه ای و خوش اخلاق بودن عکاس، تجهیزات و لوازم عکاسی و از همه مهم تر گرفتن عکس هایی متنوع و جذاب اهمیت فراوانی دارد. آتلیه مدرن با کادری مجرب یکی از بهترین آتلیه های اصفهان در تمامی زمینه های عکاسی از جمله نوزاد، جشن ها، مدلینگ، عروسی، تبلیغاتی، صنعتی و بارداری می باشد.

 

تيم مجرب آتليه مدرن با بيش از 12 سال سابقه كار در زمينه‌ي عكاسي تخصصي مراسم عروسي، مدلينگ، تبليغاتي و صنعتي آماده‌ي ارائه خدمات و مشاوره به شما عزيزان در تمامي زمينه هاي عكسبرداري و فيلمرداري حرفه اي مي باشد. از اين رو در صورت هرگونه سوال، انتقاد يا پيشنهاد لطفا با شماره 03132330050 يا 09131115292 تماس حاصل فرماييد.