ABOUT ATLIER MODERN
آتلیه مدرن
استودیو عکاسی مدرن در سال X فعالیت خود را در زمینه عکاسی اسپرت، ودینگ، مدلینگ، تبلیغات و ... آغاز کرده است. آتلیه عکاسی مدرن در ژانرهای مختلف عکاسی به صورت کاملا حرفه ای فعالیت می کند. این خدمات با در اختیار داشتن تجهیزات مدرن و پیشرفته، خدمات عکاسی و فیلمبرداری در زمینه‌های عکاسی از کودکان، نوزادان و عکاسی از دوران بارداری، عکاسی ودینگ و مراسم عروسی، عکاسی تبلیغاتی و مدلینگ (اسپرت) را مبتنی بر سلیقه و نیاز شما ارائه می نماید. فیلم و عکس تنها یادگاری است که با گذشت زمان به یادگار می ماند و با دیدن آن، روزهای خاطره انگیز تداعی می شوند. انتخاب یک آتلیه خوب یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان است و مهمترین اهداف این مجموعه، ارائه انواع خدمات مختلف عکاسی در کنار حفظ کیفیت و رضایتمندی مشتری می باشد. آتلیه عکاسی مردن دارای مجوز از اتحادیه عکاسان و فیلمبرداران ایران می باشد. .
MR.H KESHANI
موسس و بنیانگذار آتلیه مدرن
من حسن کشانی، موسس و بیانگذار استودیو آتلیه مدرن هستم. از سال 1379 علاوه بر حرفه ی آرایش و گریم مردانه، به حرفه ی عکاسی روی آوردم و در زمینه ی عکاسی مدلینگ پا به دنیای بزرگ عکاسی گذاشتم. با گذشت زمان علاقه ی من به عکاسی بیشتر و بیشتر میشد. تا اینکه در سال 1381 موفق به تاسیس موسسه کلاسیک شدم. برای رسیدن به این موفقیت، نمیتوان همراهی ها و کمک های بی دریغ همسرم رو نادیده گرفت. همسرم تحصیلات خود را در رشته ی گرافیک به پایان رسانده بود و توانستیم هر دو با هدفی بزرگ تر، عکاسی و فیلمبرداری نیمه حرفه ای را شروع کنیم. اواسط سال 1382 بود که به کمک یکی از دوستانم که در صدا و سیما در زمینه ی تدوین فیلم فعالیت داشت، مشارکت کردیم و موسسه کلاسیک پاییزان راه اندازی شد. هر چقدر در این مسیر جلوتر میرفتم، به اهدافمان نزدیکتر می شدیم. . ..

بعد از گذشت ۲ سال، با برادرم موسسه پدیده را در وسعت ۳ طبقه و با طراحی بسیار شیک، افتتاح کردیم. در این مدت توانستیم به اوج اعتبار برسیم و با عشق و علاقه پیشرفت کنیم.
در سال ۱۳۸۶ مشارکت با برادرم به پایان رسید و موسسه مدرن را تاسیس کردم.
در موسسه مدرن، پس از گذشت سالها، با کوله باری از تجربه و خلاقیت به صورت کاملا حرفه ای و سازمان یافته فعالیت خودمان را شروع کردیم.
تیم متخصص آتلیه مدرن، به دنبال جدیدترین ایده ها و حرفه های نوین عکاسی روز دنیا می باشد.
یکی از ویژگی هایی که آتلیه مدرن را نسبت به دیگر آتلیه ها متمایز می سازد، این است که با وجود سلایق مختلفی که در بازار وجود دارد، آتلیه مدرن کماکان مدرن بوده و مدرن خواهد ماند.